Logo
Franchise
Franchise

"2019 yılında Atanet LTD. ŞTİ. tarafından kurulan firma alanında uzman çalışanları ve farklı bakış açısı ile gıda sektöründe ilklere imza atmaktadır. Türkiye’nin her yerinde lezzetli güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan herkesin ve her kesimin yemek durağı olan, müşteri damak tadını en yüksek değeri olarak kabul eden, kalitesine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir gıda firmasından daha fazlasını vaat eden, uluslararası bir gıda zinciri olmaktır.

Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak, tüm mesai zamanını BİGYE'ye harcayabilecek konumda olmak,  BİGYE için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak bayi adaylarımızda aradığımız başlıca özelliklerdir.

 

Franchise Süreci

Aday tarafından franchise ön başvuru formu doldurulur. BİGYE tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile karşılıklı ilk görüşme yapılır. Varsa aday lokasyon ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Adayın ve aday lokasyonun uygun olması durumunda mimari proje çizilir. Ardından mimari proje uygulamasına başlanır. Personel alımı ve eğitimi BİGYE tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama BİGYE operasyon ekibi tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır.